Lampy elewacyjne LED

?>

Lampy elewacyjne LED pozwalają doświetlić wejście do domu, garażu lub inny obszar znajdujący się na zewnątrz budynku. Na rynku mamy do wyboru różne rodzaje i modele lamp dostosowane do warunków, które panują na zewnątrz budynku. Dostępne na rynku modele posiadają też czujnik ruchu, który stanowi cenne źródło światła, gdy na dworze robi się ciemniej.

 

·        Lampy elewacyjne LED – postaw na atrakcyjne oświetlenie elewacji domu

·        Wybierz produkty sprawdzonego producenta

 

Coraz więcej osób decyduje się na nowoczesne oświetlenie elewacji.

 

Lampy elewacyjne LED – postaw na atrakcyjne oświetlenie elewacji domu

W przypadku oświetlenia LED nie możemy pozwalać sobie na kompromisy – w końcu chodzi o bezpieczeństwo i skuteczność działania światła. Warto wybrać oświetlenie elewacyjne, które będzie nie tylko wodoszczelne, odporne na działanie kurzu, wilgoci, promieni UV, ale również na wysokie i niskie temperatury. Oprawy LED-POL mają wszystko, czego potrzebuje dobre oświetlenie zewnętrzne. Oferta obejmuje produkty, które spełniają wszelkie normy jakościowe. Dodatkowo, odznaczają się bardzo ładną estetyką, a przecież jest to istotny element wpływający na decyzję zakupową.

Jakościowe oświetlenie elewacyjne wyróżnia się m.in.:

  • wysoką klasą ochronności przed porażeniami elektrycznymi;
  • wodoszczelnością i efektywnym zabezpieczeniem przed czynnikami środowiskowymi (np. kurz);
  • wygodą montażu (możliwa jest instalacja na elewacji budynku i murowanym ogrodzeniu);
  • energooszczędnością – oprawy współpracują z oświetleniem wykorzystującym diody LED, co pozwala nam zaoszczędzić na wydatkach na prąd elektryczny;
  • atrakcyjnym designem.

Oświetlenie elewacji LED sprawdza się nie tylko w domach prywatnych, ale również w obiektach przemysłowych, komercyjnych, magazynach i miejscach użytku publicznego. Mogą być także stosowane w garażach, murowanych altanach oraz wielu innych obiektach.

Lampa elewacyjna z czujnikiem ruchu zapewnia odpowiednie oprawy ścienne w stylu nowoczesnym i zapewnia światło, które będzie przydatne po zmroku i oświetli np. nasz taras. Dobrze oświetlona ścieżka i budynek pozwolą domownikom łatwo przemieszczać się z domu do garażu lub dojść do furtki.

Kinkiety elewacyjne emitują różne rodzaje światła w zależności od modelu – może to być oświetlenie elewacji rozproszone, przyjemne dla oka lub mocniejsze, punktowe skierowane dokładnie tam, gdzie sobie tego życzymy.

 

Wybierz produkty sprawdzonego producenta

LED-POL jest polskim producentem, który dostarcza oprawy świetlne. Firma powstała w 2006 roku i od tamtej pory dzięki dynamicznemu rozwojowi zdobyła wielu zadowolonych klientów. Led-Pol zajmuje się produkcją lamp, żarówek i świetlówek LED-owych oraz sterowników, zasilaczy, adapterów, profili i naświetlaczy LED. Marka oferuje swoje produkty nie tylko nad Wisłą, ale w całej Europie.

Oferta tego producenta cały czas jest wzbogacana o nowe produkty, które są energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Każdy produkt jest tworzony z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań i odpowiada potrzebom różnych inwestycji.