Czy warto postawić na nowe mieszkania na wrocławskich Krzykach?

?>

Stolica Dolnego Śląska to bez wątpienia jedno z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce. Wrocław cechuje się zarówno zróżnicowanym i atrakcyjnym rynkiem pracy, jak i doskonałą ofertą edukacyjną – cechy te sprawiają, że metropolia ta każdego roku przyciąga do siebie dziesiątki tysięcy specjalistów, studentów oraz osób rozpoczynających swoją karierę zawodową.

Aby wyjść naprzeciw nieustannie rosnącemu zapotrzebowaniu na nowe lokale mieszkalne, wrocławscy deweloperzy prowadzą wiele zróżnicowanych inwestycji na terenie całego miasta. Jedną z najchętniej wybieranych przez inwestorów dzielnic są Krzyki, znajdujące się w południowej części miasta. Dlaczego nowe mieszkania na wrocławskich Krzykach cieszą się bardzo wysoką popularnością?

Nowe mieszkania na wrocławskich Krzykach – kto powinien je wybrać?

Krzyki są miejscem stanowiącym doskonały kompromis pomiędzy nieustannie tętniącym życiem centrum miasta a senną, spokojną aurą, która cechuje zazwyczaj wyłącznie przedmieścia. Wystarczy zaledwie kilka minut spaceru, aby przedostać się z najważniejszych arterii Krzyków do licznych parków i stref zielonych, stanowiących doskonałe miejsce do wypoczynku po długim, męczącym dniu.

Dzielnica ta jest również niezwykle zróżnicowana – w części znajdującej się bliżej centrum znajduje się zarówno biurowce, jak i mieszkania o zróżnicowanej powierzchni czy standardzie. Przemieszczając się w stronę peryferii wyraźnie dostrzeżemy, jak nowoczesne bloki ustępują miejsca niewielkim kamienicom i wiekowym budynkom wielorodzinnym.

Jakie inwestycje powstały dotychczas na Krzykach?

Wrocławskie Krzyki to bez wątpienia jeden z najchętniej obieranych kierunków inwestycyjnych – niemal każdy z wiodących deweloperów w stolicy Dolnego Śląska ma na swym koncie realizację w tej części miasta. Przykładem takiej marki jest m.in. WPBM Mój Dom, które w minionych latach wybudowało tam dwa cieszące się powodzeniem przedsięwzięcia:

  • wielorodzinny budynek przy ul. Stefana Grota-Roweckiego 110,
  • doskonale skomunikowany Słoneczny Zakątek, znajdujący się tu przy Parku Klecińskim.

Osiedle Grota Roweckiego 110 | WPBM MójDom

Poznaj pozostałe inwestycje dewelopera WPBM Mój Dom

Mój Dom to rzetelny deweloper, który od lat działa na wrocławskim rynku nieruchomości. Jest on również członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich – organizacji zrzeszającej najważniejsze marki deweloperskie, która nieustannie pracuje nad podnoszeniem standardów polskiego rynku mieszkaniowego. Już dziś odwiedź stronę firmy Mój Dom, zapoznaj się z jej najnowszymi inwestycjami i przekonaj się, dlaczego warto związać się z Wrocławiem na dłużej.

 

Zapraszamy do naszego biura

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego „MÓJ DOM” S.A.

Arkady Wrocławskie, VIII piętro

  1. Powstańców Śląskich 2-4

53-333 Wrocław

Lub do odwiedzin naszej strony internetowej www.mojdom.pl