Czy warto zamawiać profesjonalne pranie tapicerki meblowej?

?>

Chcąc zamówić specjalistyczne pranie tapicerki i kanap możesz skorzystać z wiedzy oraz doświadczenia profesjonalistów. Przywróć czystość swoim meblom wypoczynkowym bez zbędnych zmartwień.

Profesjonalne pranie tapicerki to sposób na przeciwdziałanie eksploatowaniu mebli. Wraz z upływem czasu narożniki oraz kanapy tracą swoje walory estetyczne. Dotyczy to szczególnie tych mebli, które są często oraz intensywnie użytkowane. Na niekorzyść tapicerki działa również to, że bardzo często spożywamy na nich posiłki oraz napoje, co może prowadzić do powstawania ciężkich do wybawienia plam.

Promieniowanie UV jest kolejnym czynnikiem, który negatywnie wpływa na meble wypoczynkowe. Pod wpływem tych promieni kolor zaczyna stawać się mniej wyraźny, cała tapicerka blaknie.

Jeżeli chcesz znacznie spowolnić powyższe procesy zamów specjalistyczne czyszczenie tapicerki. Profesjonaliści zjawią się pod wskazanym przez Ciebie adresem, aby przy pomocy nowoczesnego sprzętu przeprowadzić proces prania metodą ekstrakcyjną. Pranie kanap i narożników to usługa dostosowana do Twoich potrzeb oraz niosąca za sobą liczne korzyści.

Kto powinien wybrać profesjonalne pranie tapicerki i kanap?

Z fachowej pomocy może skorzystać każdy. Nowoczesne odkurzacze piorące oraz ekstraktory ciśnieniowe są to urządzenia, które pozwalają usunąć nawet najbardziej uporczywe plamy. Jeżeli jesteś rodzicem, z pewnością niejednokrotnie miałeś do czynienia, z plami po jedzeniu. Zdajesz więc sobie sprawę z tego, jak trudno pozbyć się takich zabrudzeń domowymi sposobami.

Właściciele zwierząt domowych równie często muszą borykać się z różnego typu zanieczyszczeniami pojawiającymi się na ich meblach wypoczynkowych. Wszechobecna sierść wbija się głęboko w strukturę kanap oraz narożników.

Ogólnodostępne środki czystości bardzo często okazują się nieskuteczne. Warto mieć na względzie również rodzaj materiału, z jakiego wykonana jest tapicerka. Nie każdy z nas dysponuje dostatecznie dużą znajomością tkanin, aby móc rozpoznać materiał. Z tego powodu dobrze jest skorzystać z pomocy specjalistów, którzy mają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie.

Źle dobrane preparaty piorące potrafią doprowadzić do osłabienia struktury tkaniny lub nawet mogą powodować przebarwienia. Dzięki pomocy fachowców możesz dowiedzieć się jaki rodzaj materiału został wykorzystany do obicia Twoich mebli, ułatwi Ci to samodzielne pielęgnowanie tkanin.

By zamówić usługę na przykład w stolicy wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: pranie tapicerki warszawa lub pranie kanapy warszawa. Pojawią się oferty fachowców działających na terenie wszystkich warszawskich dzielnic oraz miejscowości okolicznych. Jest z czego wybierać.

Metoda ekstrakcyjna najlepszym sposobem na pranie tapicerki meblowej

Chcesz poznać sekret skuteczności profesjonalistów? Dlaczego proces prania, który realizowany jest przez profesjonalne firmy sprzątające, ma być skuteczniejszy niż samodzielne sprzątanie? Oto w jaki sposób przeszkoleni pracownicy wykorzystują nowoczesny sprzęt piorący oraz najlepsze dostępne środki czystości:

Analiza materiału oraz zabrudzeń – na samym początku specjalista rozpoczyna etap przygotować. Dobiera odpowiedni detergent pod materiał, z którego wykonana jest Twoja tapicerka. Jeżeli jest taka potrzeba, pracownik gospodaruje sobie również przestrzeń do pracy oraz zabezpiecza wszystkie elementy pomieszczenia, które tego wymagają.

Odkurzanie – wszyscy bardzo dobrze znamy tę czynność, jednak często bagatelizujemy jej istotną rolę. Prawda jest taka, że odkurzanie jest jedną z najczęściej zalecanych metod czyszczenia tapicerki, ponieważ usuwa wszystkie zabrudzenia suche, takie jak piasek czy okruszki. Takie zanieczyszczenia mają bardzo destrukcyjny wpływ na tkaninę, ponieważ znacznie przyspieszają proces przecierania się materiału.

Pranie tapicerki – na materiał nanoszony jest środek piorący. Wnika on w tkaninę, docierając do głębokich warstw. Właśnie tam gromadzi się najtrudniejszy do usunięcia brud, który zostaje rozpuszczony. Pozwoli to na późniejsze usunięcie go. Fachowiec przy pomocy ekstraktora ciśnieniowego odsysa rozpuszczone zanieczyszczenia.

Odplamianie – pranie tapicerki jest bardzo skuteczną metodą walki z zanieczyszczeniami, czasami pozostają jednak pewne przebarwienia. Specjalista dopiera w takim wypadku odpowiedni odplamiacz i nanosi go na powierzchnię plamy.

Pranie tapicerki realizowane zgodnie z powyższym schematem zapewnia spektakularne rezultaty, zapewnia czystość oraz zwalcza nieprzyjemny zapach. Możesz zamówić usługę na odpowiedni dla Ciebie termin, jeżeli chcesz, możesz zdecydować się nawet na weekend.

Nieoceniona wiedza eksperta

Czyszczenie kanap i narożników możesz realizować również samodzielnie, aby przedłużyć efekty, które zapewnia Ci profesjonalne pranie tapicerki. Jeżeli chcesz poznać najlepsze i najskuteczniejsze metody prania, zapytaj o nie wyszkolonego pracownika, który przyjedzie zrealizować u Ciebie usługę. Na pewno z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Dzięki temu, że oferta realizowana jest w Twoim domu lub biurze, możesz uniknąć bardzo wysokich kosztów, który niesie za sobą transport mebli wielkogabarytowych. W przypadku tej profesjonalnej usługi najważniejszy jest Twój komfort, dlatego to specjalista przyjedzie do Ciebie, wraz z całym sprzętem niezbędnym do zrealizowania prania.

Jest to szczególnie istotne w przypadku przedsiębiorców, którzy chcą zlecić pranie kilku kanap lub narożników przy okazji jednej wizyty. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, pranie tapicerki można zrealizować w godzinach wieczornych.

Jaka jest cena za pranie tapicerki meblowej?

– krzesło 15 zł

– fotel 50 zł

– wersalka 100 zł

– kanapa 120 zł

– narożnik 150 zł

Ile trzeba czekać na wolny termin?

Biorąc pod uwagę komfort i zadowolenie naszych klientów przykładamy wielką uwagę do czasu realizacji usługi. Z tego powodu na termin praktycznie nigdy nie trzeba czekać dłużej niż kilka dni. Co więcej, zazwyczaj istnieje możliwość umówienia się już na następny dzień.

Jak często należy realizować profesjonalne czyszczenie narożników i kanap?

Zalecaną częstotliwością prania tapicerki jest jedno lub dwa prania do roku. W większości przypadków wystarcza jedna wizyta do roku, jeżeli jednak Twoje meble wypoczynkowe są wyjątkowo eksploatowane lub masz zwierzęta domowe, możesz zwiększyć częstotliwość prania. Wielu klientów decyduje się na pranie narożników w okresie przedświątecznym.