Komfortowe sofy rozkładane. O czym należy pamiętać, wybierając mebel z funkcją spania?

?>

Modne kanapy z dodatkowym modułem coraz częściej zastępują klasyczne łóżka. Sofy rozkładane to przede wszystkim stylowy i funkcjonalny dodatek do mieszkania. Wiodący producenci oferują klientom bogaty wybór mebli wysokiej jakości – kanapy z nóżkami, narożniki czy mini-sofy. Przeczytaj, czym warto się kierować, wybierając wyposażenie do domu.

Sofy rozkładane z dodatkowym modułem do spania

Jakie modele kanap cieszą się największym zainteresowaniem nabywców? Sofy z krótkimi, drewnianymi nóżkami to doskonała dekoracja nowoczesnych wnętrz. Ponadczasowy mebel sprawdzi się w salonach, które urządzone zostały w stylu skandynawskim lub industrialnym. Co więcej, sofy rozkładane na nóżkach ułatwią codzienne sprzątanie.

Firmy meblarskie oferują modele kanap o małych gabarytach, które pomogą upiększyć kawalerkę lub niewielkie mieszkanie. Sofy tego rodzaju sprawdzą się również w pokojach dziecięcych. W przypadku dekorowania strefy najmłodszych, producenci proponują modele z motywami popularnych bajek, takich jak Psi Patrol.

Na co warto zwrócić uwagę, wybierając sofę rozkładaną? Kanapy z dodatkowym modułem powinny przede wszystkim zapewnić domownikom komfortowy odpoczynek. Popularne modele wykonane są z pianki poliuretanowej i sprężyny falistej. Co ważne, automatyczny mechanizm pomaga w sprawnym rozłożeniu kanapy.

Czym powinna się wyróżniać nowatorska sofa rozkładana?

Kanapy z dodatkowym modułem posiadają pojemną komorę na pościel i koce. Producenci sof oferują również pakiety ozdobnych poduszek.

Jak wybrać mebel, który przyciągnie uwagę gości? Dekorując mieszkanie warto pamiętać o odpowiednim doborze kolorystyki wyposażenia. Klienci coraz chętniej decydują się na minimalizm. Popularne obicia sof rozkładanych zachowane są w neutralnych barwach. Odcienie beżu, szarości i czerni nadadzą wnętrzu harmonii i świeżości.

Nie jesteś pewien, czy zakupiony produkt sprawdzi się w Twoim mieszkaniu? Warto wybrać producenta mebli, który umożliwia bezproblemowy zwrot zamówionego towaru. Co więcej, odpowiedni dostawca zapewni klientowi 24-miesięczny okres gwarancji zakupionej sofy.

Pianka poliuretanowa w sofach rozkładanych

Jakie materiały używane są do wypełniania siedziska kanapy? Aby zagwarantować komfort użytkowania mebla, firmy decydują się często na wyposażenie sofy w specjalną piankę poliuretanową. Produkt charakteryzuje się dużą gęstością, co wpływa bezpośrednio na trwałość kanapy.

Pianka poliuretanowa w sofach rozkładanych jest bezpieczna dla alergików. Co ważne, producenci mebli wykorzystują produkt w połączeniu ze sprężyną falistą, która zapobiega zapadaniu się siedziska.

Szukasz wyposażenia mieszkania? Wybierz sofę rozkładaną od IFM Meble

Firma IFM Meble produkuje wysokiej jakości elementy wyposażenia domu, takie jak narożniki, pufy czy szafy. Szukasz komfortowej kanapy, która będzie służyła domownikom przez długie lata? Producent oferuje szeroki wybór sof rozkładanych dla 2, 3 lub 4 osób. Odwiedź stronę internetową IFM Meble (ifm-meble.com), skontaktuj się z doradcą i poznaj funkcjonalności nowoczesnych kanap z modułem spania.

Źródło zdjęć: Internetowa Fabryka Mebli z Kępna – ifm-meble.com