Lampy sufitowe, które wyróżnia charakterny design

?>

Skandynawski styl, rustykalny oraz loftowy stały się wyznacznikami dobrego smaku i balansu między naturą oraz sztuką. Cechą wspólną tych wyżej wymienionych nurtów jest nowoczesny minimalizm. W takich nowoczesnych wnętrzach, inspirowanych wyżej wymienionymi trendami, na szczególną uwagę zasługują nowodvorski lampy sufitowe. Wyróżnia je dopracowanie każdego szczegółu, elegancja oraz szykowność. Będą one doskonałą wizytówką każdego pomieszczenia, zarówno w domu jak i również w biurze.

Eleganckie i uniwersalne lampy do pomieszczeń inspirowanych stylem glamour

Nowodvorski lampy sufitowe są to produkty, które odnajdą się w każdym stylu, nie tylko w tych wyżej wymienionych, ale także w stylu folkowym, inspirowanym tradycyjnymi technikami zdobień. Również profesjonalnie zaprojektowane lampy odnajdą się w pomieszczeniach typu glamour oraz wnętrzach modernistycznych. Nadadzą one każdemu z tych pomieszczeń charakteru, charyzmy i unikalności. Wśród wiodących produktów można wymienić oprawy punktowe w klasycznym czarnym oraz białym kolorze. Można je umieścić w jadalni bądź salonie. Ich okrągły kształt sprawia, że są one bardzo uniwersalne i jednocześnie również eleganckie.

Modne downlighty ozdobą nowoczesnych oraz modernistycznych wnętrz

Nowodvorski lampy sufitowe łączą w sobie chłodny minimalizm oraz ciepło żarówek energooszczędnych. Na szczególną uwagę w tej kwestii zasługują lampy do umieszczenia nad stół obiadowy, o stalowej konstrukcji. Dają one bardzo wyraźne światło, gdyż klosz nie jest zabudowany. Stal mosiądzowana oraz lakierowana, z jakiej projektowane są wysokiej jakości oprawy, jest łatwa w utrzymaniu czystości. Co ważne, przez długi czas zachowuje ona swój ładny, efektowny wygląd. Wśród wyżej wymienionych nowodvorski lamp sufitowych można także wymienić stylowe downlighty, które można zainstalować nad biurkiem, toaletką, modną komodą bądź w każdym innym miejscu, wymagającym szczególnego doświetlenia.

Lampa sufitowa na szynoprzewodzie hitem tegorocznych trendów aranżacyjnych

Nowodvorski lampa sufitowa umieszczona na szynoprzewodzie, to kolejna modna propozycja do klasycznego oraz modernistycznego wnętrza. Warto dodać, że ten renomowany producent pozwala na dużą swobodę w oświetleniu różnego rodzaju wnętrz, właśnie tego rodzaju lampą. Co istotne, dzięki wymiennej żarówce na gwint, każdy ma możliwość wyboru mocy, barwy oraz kąta świecenia lampy. Ten designerski typ oświetlenia prezentuje się doskonale w każdym wnętrzu, zarówno w jadalni jak i również sypialni.