Plafony Nowodvorski – idealne wykończenie wnętrza

?>

Oświetlenie w domu jest niezwykle ważne dla odpowiedniego wyglądu wnętrz i funkcjonowania domowników. W ostatnim czasie niezwykle popularne stały się plafony, które idealnie zdobią pomieszczenia oraz posiadają funkcję użytkową. Dlaczego warto postawić na plafon Nowodvorski? Przeczytasz poniżej.

Dlaczego warto zainwestować w plafony sufitowe?

Każde oświetlenie montowane w domu powinno tworzyć spójną aranżację z elementami wnętrza. Do wielu wnętrz idealnie pasuje plafon Nowodvorski, który świetnie sprawdzi się w wielu wnętrzach urządzonych w różnym stylu. To różnorodna kolorystyka i kształt, zarówno koło, kwadrat, jak i prostokąt. Wykończone są różnorodnymi materiałami, jak metal, drewno i wiele innych. Dzięki temu każdy znajdzie idealny produkt dopasowany do własnych potrzeb.

Są szczególnie chętnie wybierane przez miłośników stylu nowoczesnego i retro. Dodatkowo plafony świetnie odnajdują się w pomieszczeniach niskich i małych, gdyż pomagają zaoszczędzić miejsce, a dodatkowo emitują rozproszone światło, które tworzy odpowiedni klimat w pomieszczeniu. Co istotne, w sprzedaży dostępne są plafony Nowodvorski z kryształkami, dzięki temu idealnie eksponują aranżację wnętrza i wpisują się w klimat glamour – https://nowodvorski-lampy.pl/pol_m_LAMPY-WEWNETRZNE_Lampy-sufitowe-Plafony-378.html.

Zalety stosowania plafonów

Ich zastosowanie w aranżacji daje wiele korzyści dla wyglądu wnętrz pomieszczeń. Tak jak już wspomnieliśmy to idealne rozwiązanie do niskich pomieszczeń, gdyż w przeciwieństwie do żyrandoli i wiszących lamp nie zajmują miejsca. Dodatkowo świetnie przepuszczają światło, tworząc niezwykłą aranżację wnętrza i klimat, dzięki emitowanemu światłu.

Co istotne, plafony Nowodvorski są łatwe w montażu, a żarówki również można wymienić w prosty sposób. Sprawdzają się praktycznie w każdym miejscu, a szczególnie w takich, gdzie potrzeba zaoszczędzić miejsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić je w łazience, kuchni, salonie czy sypialni. Mnogość dostępnych wzorów sprawia, że świetnie dopasują się praktycznie do każdego wnętrza.

Rozproszone światło w pomieszczeniach

Niewątpliwą zaletą plafonów Nowodvorski jest rodzaj emitowanego światła. To łagodne oświetlenie i delikatne cienie, dzięki którym nie trudno jest uzyskać niezwykły klimat pomieszczeń. Najczęściej pokryte są szkłem mlecznym lub mrożonym, dzięki temu możliwe jest uzyskanie niezwykłego efektu. Co istotne, w plafonach można zainstalować nawet kilka źródeł światła, a także skorzystać z plafonów LED, które dają dużo mocniejsze światło i są energooszczędne.