Rozświetl swój dom

?>

Rozświetl swój dom lampami wiszącymi. W odróżnieniu od lamp stojących lampy wiszące nie zajmują miejsca i jednocześnie z powodzeniem mogą być jedynym źródłem oświetlenia. Która lampa wisząca sprawdzi się w twoim mieszkaniu?

Pojedyncze lampy wiszące

Lampy wiszące pojedyncze w odróżnieniu od żyrandoli wprowadzają nowoczesność do pomieszczenia. Każda z osobna wydaje się dziełem sztuki, które stanowi uzupełnienie aranżacji wnętrza.

Stopień oświetlenia może zależeć od ciebie. Jeżeli stawiasz na mocniejsze światło, zainwestuj w żarówki LED, które są przyjazne środowisku i zapewniają światło na długi czas. Żyrandol sprawdzi się jako elegancki dodatek do wnętrz, kiedy będzie zamieszczony nad stołem w jadalni. Dzięki ich uniwersalności i różnych modeli dostępnych na rynku możesz dostosować produkt do kuchni, salonu oraz sypialni.

Połącz różne materiały we wnętrzu. Kawałki drewna z metalem, szklane fragmenty z czarnym stylizowanym tworzywem, ozdobny klosz. Wszystko to będzie uzupełniało mieszkanie i ozdabiało przestrzeń.

Możesz czerpać najróżniejsze inspiracje, których styl będą odbijały również lampy wiszące w twoim mieszkaniu. Najlepszym wyborem do twojego domu są takie dodatki, które sprawią, że wśród nich poczujesz się dobrze. Kieruj się aktualnymi trendami lub tym, co kochasz.

Lampy wiszące sprawdzają się szczególnie w niewielkich wnętrzach, kiedy nie chcemy, żeby cenną przestrzeń zajmowały nam dodatkowe przedmioty. W przypadku kiedy stanowią główne źródło światła, dobierz je w ten sposób, żeby uzupełniały wystrój wnętrza.

Designerskie lampy wiszące w twoim biurze

Jeżeli powierzchnia twojego mieszkania jest na tyle duża, żeby urządzić pokój przeznaczony jedynie do pracy, warto go zaprojektować. Dzięki temu będziesz miał psychiczny komfort opuszczania stanowiska, kiedy przyjdzie koniec zmiany. Nie traktuj jego aranżacji na surowo. W tym pomieszczeniu również musisz czuć się dobrze!

Designerska lampa wisząca w domowym biurze sprawi, że praca zdalna stanie się jeszcze przyjemniejsza. W odróżnieniu od zwyczajnych i prostych lamp wiszących, które charakterystyczne są dla biur, możesz stworzyć przestrzeń do pracy, w której wyobraźnia będzie szaleć! Nie tylko lampa sufitowa, ale również żarówki mogą przyjmować różną formę.

Kto mówił, że lampa wisząca musi być stonowana? Wybierz śmieszne lub abstrakcyjne kształty. Kiedy będziesz potrzebować przerwy od pracy przy komputerze, luźny styl pokoju pozwoli ci się zrelaksować.

Lampę wiszącą nie traktuj sztywno, jako jedynie źródło światła, niech będzie też ciekawą ozdobą, która doda życia w pokoju. Nie bój się w tym przypadku łączyć stylów i materiałów w wykończeniach.

Duże lampy wiszące LED w strefie relaksu

Każdy z nas ma jakiś kąt w domu, który staje się w razie potrzeby strefą relaksu. Dla jednych jest to fotel w salonie, dla innych łóżko zakryte narzutą. Uciekamy tam po pracy, całodziennym znoju i z rozkoszą oddajemy się odpoczynkowi. Większość sięga wówczas po książkę i wtedy przydadzą się duże lampy, które zapewnią odpowiednie oświetlenie.

Wnętrze stanie się przytulniejsze i będziesz mógł cieszyć się chwilą dla siebie, kiedy oświetlisz je. Pomieszczenie tego typu jest ostoją w każdym domu. Otocz się w nim kwiatami i książkami. Wybierz wygodny mebel do odpoczynku. Zaprojektuj go tak, żeby w ciągu roku oświetlenie słoneczne dominowało. Lampy jednak będą kluczowe wieczorem.

Duża lampa wisząca jest ważnym elementem aranżacji wnętrz, ponieważ to ona dominuje na suficie. Na nią zwracamy uwagę, kiedy wchodzimy do pomieszczenia. Dlatego dokonaj odpowiedniego wyboru!