Sofa z zagłówkiem, czy bez? Sprawdź najlepsze rozwiązania od marki Gala Collezione

?>

Komfort dla każdego z nas może oznaczać coś innego. Jedni lubią miękko, inni twardo. Jedni kochają rozłożyste sofy, inni filigranowe uszaki. Podobnie jest z zagłówkami w sofach. Mimo, że dają one niesamowite poczucie komfortu, nie wszystkim podoba się ich aspekt wizualny. Może jednak istnieje złoty środek?

Stylowe sofy z zagłówkami

Sofy z zagłówkami mogą być jak się okazuje równie eleganckie, jak te klasyczne. Powstaje obecnie wiele bardzo ciekawych rozwiązań designerskich, które mimo, że stawiają na komfort, pełne są wyjątkowego szyku. Więcej na ten temat możesz przeczytać w jednym z artykułów na blogu marki Gala Collezione, poświęconemu sofom z zagłówkami – https://www.galameble.com/blog/wygodne-sofy-z-zaglowkami/.

Dzięki artykułowi poznasz lepiej dostępne rozwiązania – okazuje się, że zagłówki nie muszą być ani kanciaste, ani też mocowane na stałe. Marka Gala Collezione ma w swojej ofercie między innymi sofy z zagłówkami mobilnymi. Możesz montować je gdzie chcesz i demontować je w dowolnej chwili. Taką sofą jest np. model Nicea.

Bardzo ciekawą propozycją może być także sofa Nola z regulowanymi zagłówkami. Położone na płasko w ogóle nie rzucają się oczy, w trakcie użytkowania natomiast, zapewniają wypoczynek o dużym komforcie. Dużą rolę odgrywa tutaj również regulacja kąta nachylenia zagłówka, która pozwala Ci idealnie dopasować podparcie głowy do pozycji ciała.

Sofy bez zagłówków – poznaj trendy dekady!

Stylowe i komfortowe sofy znajdziesz również odwiedzając  https://www.galameble.com/sofy/. Najmodniejsze w tej dekadzie sofy na nóżkach, a  także te, z oparciami w formie otulających siedzącego “uszu” są tutaj dostępne w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Możesz zdecydować również o tym, czy Twoja sofa będzie skórzana, czy może z tkaniny.

W wybranych modelach personalizować możesz również wielkość sofy, rodzaj nóżek, a nawet kolor obszycia. Skompletujesz swoją wymarzoną sofę z idealnym fotelem, unikając nudy i sztampy, którą spotykasz we wszystkich galeriach meblowych. Na szczególną uwagę zasługują również niezawodne konstrukcje i najlepszej jakości materiały, jakie producent stosuje we wszystkich swoich kolekcjach.

Sofa to królowa każdego salonu, która zwykle stanowi również jego wizytówkę, kiedy odwiedzają nas goście. Dla domowników zaś, jest wyjątkowym miejscem na relaks i spędzanie czasu z najbliższymi. Znajdź taką sofę o jakiej zawsze marzyłeś!