Sposób na unikalne umeblowanie pokoju za niewielkie pieniądze – meble z drugiego obiegu!

?>

Cyrkularność mebli ma sens – to nie tylko sposób na racjonalne wykorzystanie naturalnych surowców, ale też sposób na oszczędność. Na targach staroci, w lokalnych komisach lub na grupach społecznościowych można nabyć ciekawe eksponaty za niewielkie pieniądze – od antyków po współczesne meble w bardzo dobrym stanie. Podpowiadamy, jak jeszcze można kupować używane artykuły domowe z drugiego końca Polski, nie wydając kroci na transport.

Używane meble w domu to ogromna oszczędność w budżecie

Można odświeżyć mieszkanie, nie wydając wiele pieniędzy. Wystarczy dobrze poszukać. Używane meble, powystawowy sprzęt AGD, dodatki z outletu – te wszystkie artykuły możesz kupować za ułamek sklepowej ceny. Wiele osób wymienia wyposażenie domu, takie jak kanapa czy zestaw meblowy w doskonałym stanie. Chcą je sprzedać za symboliczną kwotę. Tylko gdzie szukać takich sprzedawców? Gdzie znaleźć kupców? Specjalnie dla kupujących i sprzedających używane sprzęty i meble powstała platforma zakupowa Vilandy, która pozwala zaoszczędzić setki i tysiące złotych podczas remontu czy wykończenia domu. Na czym polega jej działanie?

Platforma zakupowa do sprzedaży mebli i domowych artykułów z drugiego obiegu

Vilandy funkcjonuje podobnie do popularnej aplikacji do wymiany ubrań, z tym, że jest zarezerwowana dla branży Home & Garden. Aby na niej kupować i sprzedawać musisz zarejestrować konto. Wszystkie transakcje przechodzą przez system i są w pełni bezpieczne. Dużym plusem jest to, że możesz kupować duże gabarytowo rzeczy, takie jak pralka czy kanapa, z drugiego końca Polski. Bez względu na odległość cena za przesyłkę kurierską jest tak samo korzystna. To całkiem nowa jakość, jeśli chodzi o zakupy mebli i dodatków do domu z drugiego obiegu, bo większa odległość od miasta sprzedawcy nie stanowi już żadnego problemu.

Wyjątkowe rzeczy do domu za bezcen

Masz szansę upolować rzeczy unikalne, rękodzielnicze oraz designerskie perełki, które nie są już obecnie produkowane. Co powiesz na zabytkową ławę pod TV, która jest hitem wnętrzarskim? Na platformie nie brakuje też współczesnych mebli z popularnych sieciówek – używanych bądź nowych, w stanie idealnym lub z drobnymi oznakami użytkowania. Zajrzyj i zobacz koniecznie, czy nie ma interesującej Cię w tej chwili rzeczy do domu.