Ciekawy obraz na ścianę – fotoobraz na piance! Sprawdź

?>

Fotoobraz na piance to oryginalny pomysł na dekorację ściany i ożywienie wnętrza. To nie obraz i nie plakat, ale coś zupełnie nowego. Brak obramowania zapewnia wizualną lekkość i ponadczasowość. Można śmiało założyć, że ta forma dekorowania ścian rozgości się w salonach na dłużej.

Fotoobraz – alternatywa dla plakatów i obrazów w grubych ramach

Puste ściany to smutne ściany – nie ma co do tego dwóch zdań. Jednak nie we wszystkich wnętrzach dobrze wyglądają tradycyjne, ręcznie malowane obrazy w grubych ramach. To też spory wydatek, zwykle odkładany na bliżej nieokreślone „kiedyś”.

Plakaty w antyramach mają swój urok, ale nie we wszystkich wystrojach wnętrz się sprawdzą. No i trudno tu mówić o personalizacji, zwykle plakaty produkowane są masowo.

Jak więc pogodzić chęć udekorowania domu czymś wyjątkowym z wizualną lekkością i przystępną ceną? Odpowiedzią jest fotoobraz na piance. Można go zamówić w dowolnym formacie, nie wymaga ramy i zawsze wygląda tak, jak chcemy, bo to my wybieramy zdjęcie (lub tworzymy kolaż). Przy wyborze zdjęcia lub zdjęć warto wziąć pod uwagę nie tylko ich tematykę, ale też kolorystykę wnętrza. Dobrze dobrany fotoobraz na piance powinien stać się częścią aranżacji.

Dlaczego warto stworzyć swój fotoobraz na piance?

Do wspomnień zawsze warto wracać, a te najpiękniejsze mieć stale przed oczami. Przy każdej okazji robimy mnóstwo zdjęć i… zapominamy o nich. Zwykle tkwią w telefonach lub na kartach pamięci aparatów. A przecież można inaczej.

Dzięki fotoobrazowi na piance najważniejsze chwile nigdy nie umkną z pamięci. Tu możliwości jest naprawdę dużo. Można skomponować kolaż z kilku zdjęć lub wydrukować pojedyncze zdjęcia na piance w różnych rozmiarach i stworzyć niebanalną dekorację na dużej, pustej ścianie.

W jakich wnętrzach można powiesić fotoobraz na piance?

W każdych! Nie ma znaczenia, czy będzie to salon, sypialnia, pokój dziecięcy (fotoobrazy mają zaokrąglone brzegi, więc są w pełni bezpieczne dla wszędobylskich maluchów), czy nawet kuchnia. Mało tego – fotoobrazy na piance mogą dekorować gabinety, hole, przedpokoje, klatki schodowe. Jeśli ktoś bardzo chce, może w ten sposób udekorować nawet garaż lub warsztat.

Podobnie styl wnętrza nie jest żadnym ograniczeniem. Fotoobrazy na piance sprawdzą się zarówno w eleganckich wnętrzach klasycznych i glamour, jak i awangardowych, industrialnych, francuskich, angielskich, boho… Kluczem do dopasowania obrazu do wnętrza powinna być kolorystyka i tematyka. O ile nie drukujemy pamiątkowych fotografii, można się postarać, by motyw widoczny na zdjęciu powtarzał się też na innych dekoracjach.

Czy obraz na piance to dobry pomysł na prezent?

Oczywiście, że tak! Jest oryginalny, niepowtarzalny (mało prawdopodobne, by ktoś jeszcze wpadł na pomysł wydrukowania dokładnie tego samego zdjęcia w takim samym formacie), cena jest w sam raz – ani za duża, ani za mała jak na prezent.

Fotoobraz na piance może być wręczony przy bardzo różnych okazjach, począwszy od „zwykłych” urodzin, skończywszy nawet na okrągłej rocznicy ślubu. Po drodze są jeszcze inne okazje – obrona dyplomu, kupno nowego mieszkania itp. Taki prezent można też wręczyć bez żadnej okazji, po prostu z sympatii do osoby, którą chcemy ucieszyć niecodziennym podarunkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *